Bali thajská masáž

Bali thajská masáž

gallery
gallery

Thajská balí masáž predstavuje komplexný zážitok pre telo a myseľ.  Kombinuje tradičné techniky thajskej masáže s hĺbkovými a relaxačnými benefitmi balí masáže. Tento typ masáže začína s olejovou masážou celého tela, pričom sa klade dôraz na končatiny, a to z oboch strán - spredu aj zozadu. Tento prístup umožňuje hlbokú relaxáciu svalov a podporuje cirkuláciu krvi a lymfy.

Masáž pokračuje hĺbkovým masírovaním krku, čím sa uvoľňuje napätia a stres. Následne sa prechádza k jemnej, ale efektívnej masáži hlavy, ktorá stimuluje nervové zakončenia, podporuje relaxáciu a môže pomôcť pri bolestiach hlavy alebo migrénach.

Záverom masáže je relaxačná masáž tváre, ktorá pôsobí blahodárne na pleť, vyživuje ju, prináša pocit celkovej pohody a harmonie. Thajská balí masáž je nielen relax pre telo, ale aj regeneráciou ducha, a poskytuje jedinečný a komplexný relaxačný zážitok.


90 min. / 60 €

Kúpiť masáž

Na výber z masáží

V cene masáže:

Sprcha
Uteráky
Župan 

Platnosť poukazu: 6mesiacov

Pred uplatnením poukazu sa vopred objednajte na termín. 0911 860 999

Najneskôr do 3 pracovných dní od pripísania ceny za Kupón, Vám ho doručíme na mailovú adresu.  Kupón je potrebné vytlačiť alebo ukázať na recepcii.

 

 

Otváracie hodiny

Od pondelka do nedele

Od 11:00 do 20:00