Kávový peeling a masáž celého tela

Kávový peeling a masáž celého tela

gallery
gallery
gallery

Rozmaznávajúci a ošetrujúci telový peeling, vytvorený z najkvalitnejších ekocertifikovaných prírodných surovín. Tento kávový peeling kombinuje jemné exfoliačné účinky mletej kávy s prírodnými olejmi a bambuckým maslom, aby zabezpečil dokonale hladkú a žiarivú pokožku po celom tele. Káva, známa pre svoje antioxidantné vlastnosti, pomáha redukovať viditeľnosť celulitídy a zároveň stimuluje mikrocirkuláciu pokožky.

K jemným mletým kávovým zrnám sú pridané výživné organické oleje, ako napríklad arganový olej alebo kokosový olej, ktoré spolu s bambuckým maslom intenzívne hydratujú a vyživujú pokožku. Tento scrub účinne odstraňuje odumreté kožné bunky, zjemňuje a vyhladzuje aj tú najdrsnejšiu pokožku, suché lakte či chodidlá.

Vďaka svojim prirodzeným zložkám tento kávový peeling nielenže pomáha čistiť póry a bojovať proti predčasnému starnutiu pokožky, ale tiež zanecháva na pokožke jemný ochranný film, vďaka ktorému po sprche nie je potrebná ďalšia aplikácia telového krému.

Organický kávový telový peeling je ideálny pre starostlivosť o celé telo a vhodný pre všetky typy pokožky, pričom jeho príjemná vôňa kávy obohatí váš kúpeľný rituál o príjemný zážitok.

Kúpiť masáž

V cene masáže:

Sprcha
Uteráky
Župan 

Platnosť poukazu: 6mesiacov

Pred uplatnením poukazu sa vopred objednajte na termín. 0911 860 999

Najneskôr do 3 pracovných dní od pripísania ceny za Kupón, Vám ho doručíme na mailovú adresu.  Kupón je potrebné vytlačiť alebo ukázať na recepcii.

 

 

Otváracie hodiny

Od pondelka do nedele

Od 11:00 do 20:00