Tradičné Thajské masáže

Tradičné Thajské masáže. Poznajte pravé umenie relaxácie prostredníctvom vôní a dotykov. Zažite nezabudnuteľnú masáž thajských terapeutiek.

 

Siam, dnešné Thajsko, bolo asi jedinou krajinou, ktorá nebola nikdy kolonizovaná Európanmi. Vďaka svojej neporušenej prírode, idylickej atmosfére a čaru ho miestni obyvatelia nazývajú aj ako “Ríša anjelov“. Tu sa už od nepamäti traduje z generácie na generáciu tajomstvo exotickej thajskej masáže, inšpirovanej starovekými liečiteľmi.

Tradičná thajská masáž je jedným z najstarších liečebných postupov na svete. Aisawan thai masáž a spa ako prvootvorené centrum thajskej masáže v Nitre s vyškolenými zdravotnými terapeutkami priamo z Thajska, ponúka svojej rozmanitej klientele služby na profesionálnej úrovni. Vďaka našim terapeutom máte možnosť práve u nás, zažit pravé čaro thajských masáží a rituálov ako aj pomôct Vášmu telu a zbaviť ho akýchkoľvek bolestí natrvalo.

Kúsok z raja prinášame aj k Vám a pozývame Vás na exotické procedúry od pravých thajských terapeutiek, ktoré sa prostredníctvom svojho umenia osobne postarajú o nezabudnuteľný zážitok tak ako pre dámy, rovnako aj pre pánov. Zažite skutočnú atmosféru ďalekej Ázie prostredníctvom vôní a dotykov. Spoznajte pravé umenie relaxácie. Vitajte v centre thajskej masáže Aisawan.