Thajská bylinková masáž

Thajská bylinková masáž

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

Rít tee, je tradičná horúca bylinná masáž, ktorá je spojením tradičnej thajskej masáže a prikladania horúcich bylinných vrecúšok na energetické centrá tela. Bylinné vrecúška obsahujú v bavlne nakompresovanú zmes 19 vzácnych thajských bylín a aromatických látok, pričom ich nahrievaním nad parou dochádza k aktivácii účinných zložiek. Naparené vrecúška sa pritláčaním aplikujú na pokožku pozdĺž meridiánov, pričom cez teplom otvorené póry sa do svalovej hmoty uvoľňujú relaxačné a liečivé účinné látky (majú protizápalové, antibakteriálne a antiseptické účinky). Presne cielené tlaky terapeutky na akupresúrne body podporujú výmenu energie a nastolenie rovnováhy v tele, uvoľňujú telo, odstraňujú blokády, stuhnutosť a zápaly svalov a kĺbov, rozprúdia krv a lymfu v tele i pokožke, obnovujú zdravie a psychickú pohodu, dochádza k úľave od bolesti a stresu, ďalej pomáhajú pri bolestiach hlavy, migrénach, upokojujú nervový systém. Horúca bylinná masáž je teda nesporne najlepšia pri liečbe stuhnutých, bolestivých a presilených svalov a väzov, bolestí chrbta, reumatických bolestí, porúch funkčnosti vnútorných orgánov, kožných ochorení, migrenóznych stavov, únavového syndrómu, chronického stresu a rôznych foriem neuróz. Má stimulačné, relaxačné a povzbudzujúce účinky na telo a myseľ.

Upozornenie: Masáž s nahrievanými vankúšikmi nie je vhodná počas letných mesiacov, nakoľko môže dôjsť k priehriatiu organizmu a následnému kolapsu.

60 min. / 45 €
90 min. / 55 €

Kúpiť masáž

V cene masáže:

Sprcha
Uteráky
Župan 

Platnosť poukazu: 6mesiacov

Pred uplatnením poukazu sa vopred objednajte na termín. 0911 860 999

Najneskôr do 3 pracovných dní od pripísania ceny za Kupón, Vám ho doručíme na mailovú adresu.  Kupón je potrebné vytlačiť alebo ukázať na recepcii.

 

 

Otváracie hodiny

Od pondelka do nedele

Od 11:00 do 20:00