Kokosový peeling a masáž s kokosovým olejom

Kokosový peeling a masáž s kokosovým olejom

gallery
gallery
gallery

KOKOSOVÝ PEELING

Telový peeling krémovej konzistencie určený na citlivú a suchú pokožku tela, s nádhernou vôňou kokosu. Peeling je možné použiť na suchú alebo vlhkú pokožku tela. Bezprostredne po aplikácii ostáva pokožka nádherne jemná, hladká, hydratovaná a voňavá. Čisto prírodné zloženie peelingu s olejom z macadamiového a mandľového orieška, čerstvá kokosová drť a drtené škrupinky orechov, to všetko zabezpečuje jedinečnosť peelingu a jeho regeneračné účinky na pokožku tela.

Kokosový olej

je plný antioxidantov, proteínov a vitamínov , ktoré vyživujú a chránia pleť. Vďaka studenému lisovaniu olej nestráca žiadne zo svojich blahodárnych účinkov a prírodných živín. Vysoký obsah prírodných antioxidantov napomáha v obnove pleti, chráni je pred voľnými radikálmi a vonkajšími faktormi , ktoré majú na svedomí rýchle starnutie pleti. Panenský kokosový olej ma jedinečnú vôňu, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný efekt, omladí , hydratuje a dodá živiny,

60 min. / 49 €
90 min. / 59 €

Kúpiť masáž

Na výber z masáží

V cene masáže:

Sprcha
Uteráky
Župan 

Platnosť poukazu: 6mesiacov

Pred uplatnením poukazu sa vopred objednajte na termín. 0911 860 999

Najneskôr do 3 pracovných dní od pripísania ceny za Kupón, Vám ho doručíme na mailovú adresu.  Kupón je potrebné vytlačiť alebo ukázať na recepcii.

 

 

Otváracie hodiny

Od pondelka do nedele

Od 11:00 do 20:00