Tradičné Thajské masáže. Poznajte pravé umenie relaxácie prostredníctvom vôní a dotykov. Zažite nezabudnuteľnú masáž thajských terapeutiek.


Tradičná Thajská Masáž

Nuad Thai, tradičná thajská masáž, je už viac než dva a pol tisíc rokov staré umenie. Pôvodne ňou liečili majstri výhradne v budhistických chrámoch.

cena od 45 Eur
kupené 402 krát

Reflexná masáž chodidiel a dlaní

Thajská reflexná masáž chodidiel a dlaní, salón Aisawan.

cena od 42 Eur
kupené 320 krát

Levanduľový peeling s thajskou masážou celého tela

Rozmaznáva pokožku, odstraňuje odumreté bunky, má regeneračné a omladzujúce účinky a zásobuje pokožku vlhkosťou.

cena od 55 Eur
kupené 15 krát

Thajsky masážny salón Nitra.

Náš salón opäť otvorený. Tešíme sa na Vás. Zabezpečili sme všetky potrebné COVID-19 opatrenia. 


Tradičné Thajské masáže. Poznajte pravé umenie relaxácie prostredníctvom vôní a dotykov. Zažite nezabudnuteľnú masáž thajských terapeutiek.

Siam, dnešné Thajsko, bolo asi jedinou krajinou, ktorá nebola nikdy kolonizovaná Európanmi. Vďaka svojej neporušenej prírode, idylickej atmosfére a čaru ho miestni obyvatelia nazývajú aj ako “Ríša anjelov“. Tu sa už od nepamäti traduje z generácie na generáciu tajomstvo exotickej thajskej masáže, inšpirovanej starovekými liečiteľmi.

Aisawan thai massage & spa ako prvootvorené centrum thajskej masáže v Nitre s vyškolenými zdravotnými terapeutkami priamo z Thajska, ponúka svojej rozmanitej klientele služby na profesionálnej úrovni. Vďaka našim terapeutom máte možnosť práve u nás, zažit pravé čaro thajských masáží a rituálov ako aj pomôct Vášmu telu a zbaviť ho akýchkoľvek bolestí natrvalo.

Kúsok z raja prinášame aj k Vám a pozývame Vás na exotické procedúry od pravých thajských terapeutiek, ktoré prostredníctvom svojho umenia sa osobne postarajú o nezabudnuteľní zážitok tak ako pre dámy, rovnako aj pre pánov. Zažite skutočnú atmosféru ďalekej Ázie prostredníctvom vôní a dotykov. Spoznajte pravé umenie relaxácie. Vitajte v centre thajskej masáže Aisawan.

Tradičná thajská masáž je jedným z najstarších liečebných postupov na svete.